O nas

Jesteśmy grupą fizjoterapeutów nastawionych przede wszystkim na rozwiązywanie Twoich problemów z dziedziny rehabilitacji.

Aby móc należycie wykonać to zadanie całkowicie angażujemy się w poszczególne etapy terapii fizjoterapeutycznej:

  • szczegółowe badanie (wywiad, analiza dokumentacji medycznej, badanie fizykalne, badanie palpacyjne),
  • terapia,
  • weryfikacja wyników po terapii.

To jedyny sposób aby prawidłowo zdiagnozować Twój problem i w ostateczności go rozwiązać. By to rozwiązanie było trwałe musimy popracować także nad stabilizacją efektu, profilaktyką oraz szeroko rozumianą ergonomią. Potrzebujemy wyeliminować z Twojego życia czynniki wywołujące napięcie i/ lub ból byś w pełni mógł poczuć zmianę i cieszyć się bezbolesnym życiem.

Każda osoba pracująca w Fizjorestart jest dyplomowanym fizjoterapeutą z prawem wykonywania zawodu, wydanym przez Krajową Radę Fizjoterapeutów.

Nasz zespół to dyplomowani terapeuci metod fizjoterapeutycznych uznanych w Europie i na całym świecie. Dzięki temu masz pewność, że przychodząc do nas otrzymasz zabieg bezpieczny i zgodny z wytyczonymi standardami. Poznaj nas bliżej! Oto nasz zespół specjalistów:

Nasza misja

By w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom potrzebne jest ciągłe pogłębianie wiedzy, umiejętności praktycznych, a także doświadczenie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje w codziennej praktyce, na kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych z fizjoterapii, by lepiej zrozumieć Państwa problem a tym samym szybciej go rozwiązać.

Staramy się wpływać na naszą pracę poprzez naszą osobowość. Cechuje nas optymizm, otwartość, życzliwość, poczucie humoru. Z każdym rokiem naszej pracy w tym zawodzie rozwijamy umiejętności interpersonalne, takie jak: asertywność, konsekwencja w działaniu, empatia, inteligencja emocjonalna, pewność siebie. Te i inne cechy naszych charakterów w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem pozwalają nam na efektywną pracę z klientem/pacjentem przy zachowaniu najwyższych standardów.

Gabinet

Gabinety w których pracujemy są częścią centrum medycznego Galaktyka Zdrowia, dlatego w miarę potrzeb możemy konsultować problemy naszych pacjentów z lekarzami różnych specjalizacji: kardiolog, laryngolog, geriatra, neurolog, psycholog, psychoterapeuta, zapewniając Państwu tym samym komplementarność w powrocie do zdrowia. Fizjoterapię ortopedyczną, jak i masaż prowadzimy w jednoosobowych gabinetach. Gwarantując tym samym komfort i intymność. Lokal jest w pełni klimatyzowany, dlatego aura zewnętrzna nie będzie nam przeszkadzać w osiągnięciu zamierzonego celu.