• Adam Łazowski

  Adam Łazowski

  33 lata, były zawodowy wojskowy
  W 2014 roku uległem wypadkowi motocyklowym w wyniku którego uszkodziłem rdzeń kręgowy. Od tamtej pory jestem pod stałą opieką rehabilitacyjną u Dominika. Polecam go wszystkim którzy cenią sobie u specjalisty indywidualne podejście, profesjonalizm, zaangażowanie i miłą atmosferę.
 • Agnieszka Chimowska

  Agnieszka Chimowska

  40 lat, przedsiębiorca
  Trafiłam do Pana Dominika z powodu zerwania więzadła krzyżowego przedniego (ACL), naderwania więzadła pobocznego bocznego (LCL) . Zabiegi w pierwszej fazie polegały na przygotowaniu do operacji rekonstrukcyjnej. Po samym zabiegu mogłam liczyć na fachową pomoc w przyjemnej atmosferze. Z powodu tego, że ciało to jedna całość, a u mnie trochę tych problemów się nazbierało na pewno jeszcze pojawię się w Fizjorestart. Polecam.
 • Ania Starzec

  Ania Starzec

  34 lata, doradca finansowy
  Świetny fizjoterapeuta, posiada bardzo dużą wiedzę, którą przekazuje w zrozumiały sposób. Wizyty bolesne (wcześniej uprzedził) ale skuteczne. Poza tym jest bardzo sympatyczny i godzinne zabiegi mijają szybko w miłej atmosferze.
 • Dagmara Krzywicka

  Dagmara Krzywicka

  42 lata, Menadżer ds kluczowych klientów
  Moja praca to przede wszystkim siedzenie: w biurze, w samochodzie, na spotkaniach... Konsekwencje takiej pracy? Bóle kręgosłupa, drętwienie rąk, blokada szyi itp. Do Dominika trafiłam kilka lat temu. Kilka wizyt pomogło. Potem znów jakiś problem z kręgosłupem i znów prośba o niezwłoczną pomoc. Moje problemy z kręgosłupem skończyły się gdy wizyty u Dominika wpisałam w stały grafik. Od dwóch lat Dominik regularnie "rozprawia się" ze wszelkimi blokadami w moim ciele spowodowanymi siedzącą i dość stresująca pracą. Wiem, że to najlepsza inwestycja w moje zdrowie i dobre samopoczucie.
 • Katarzyna Krawiec

  Katarzyna Krawiec

  35 lat, chemik
  Dominik jest niewątpliwie specjalistą w swojej dziedzinie. Jego kompetencje i doświadczenie dają gwarancję bezpieczeństwa oraz efektów leczenia. W zasadzie niejednokrotnie postawił mnie do pionu, za co bardzo dziękuję!
 • Kristian Rolla

  Kristian Rolla

  46 lat, inżynier
  Z Dominikiem zetknęła mnie chęć rehabilitacji po rekonstrukcji więzadła krzyżowego zerwanego na nartach. Po 10 tygodniach zajęć wsiadłem na rower. Po 5 miesiącach chodziłem po górach, a kolejne 3 dały mi możliwość powrotu do uprawiania narciarstwa. To było 3,5 roku temu. Od tamtej pory regularnie proszę Dominika o pomoc przy bólu kręgosłupa, barku, nadgarstka czy stopy. Nadal nie mogę wyjść z podziwu w jaki sposób znajduje wszystkie punkty na moim ciele, które należy opracować i jak jest skuteczny. Polecam pracę z Dominikiem każdemu ze swoich znajomych, którzy uskarżają się na ból.
 • Lidia Urbaniak

  Lidia Urbaniak

  50 lat, pracownik biurowy
  Zgłosiłam się do pana Dominika z naderwaniem stożka rotatorów w lewym barku. Kontuzja ograniczała funkcję całej ręki oraz powodowała ból. Rokowania lekarza ortopedy przewidywały zabieg ortopedyczny. Rehabilitacja u pana Dominika spowodowała powrót do całkowitego zakresu ruchu ręki. Cenię pana Dominika za jego ogromną wiedzę i doświadczenie. Umie znaleźć przyczynę problemu i go rozwiązać, wykazując duży szacunek do pacjenta.
 • Maria Grabarczyk

  Maria Grabarczyk

  70 lat
  Gdy złamałam kość udową lekarze nie dawali mi dużych szans na wrócenie do zdrowia, fizjoterapia w szpitalu nic nie pomagała była prowadzona na szybko i bez przykładania się do pracy. Już po pierwszej wizycie u Pani Gosi poczułam różnicę. Pomogła mi wrócić do zdrowia, znów jestem samodzielna, a ćwiczenia które zaleciła mi moja fizjoterapeutka wzmacniają moje ciało i zdrowie. Jestem jej bardzo wdzięczna i dziękuje jej za profesjonalizm i indywidualne podejście. Serdecznie polecam.
 • Mariusz Roducha

  Mariusz Roducha

  34 lata, Kierownik handlowy
  Od 15 lat jestem zapalonym motocyklistą, a od 5 lat systematycznie jeżdzę na torze moją Kawasaki. To tam miałem wypadek i przeszedłem szereg operacji. Po wyjściu ze szpitala myślałem, że to koniec z moją pasją. Na szczęście mój znajomy polecił mi Panią Małgorzatę. To właśnie dzięki niej do dnia dzisiejszego spełniam swoje marzenia.
 • Michaela Mariańska

  Michaela Mariańska

  41 lat, księgowa
  Bardzo polecam! Profesjonalne podejście i ogromna wiedza, którą chętne dzieli się z pacjentem. Dominik to fizjoterapeuta - pasjonat! Poza tym jest miłą i dowcipną osobą dzięki czemu terapia przebiega w przyjemnej atmosferze. Efekty terapii odczuwalne są natychmiast.
 • Robert Urbaniak

  Robert Urbaniak

  49 lat
  Zgłosiłem się do pana Dominika z przetrwałymi, wieloletnimi bólami i ograniczonym zakresem ruchów kręgosłupa i drętwieniem rąk. Miałem częste bóle głowy. Po kilku miesięcznej rehabilitacji odcinek szyjny i piersiowy kręgosłupa prawie całkowicie osiągnął swobodny zakres ruchu, a bóle występują bardzo rzadko. Ustąpiło drętwienie rąk. Oprócz tego zmniejszyły się bóle głowy. W stosunku do wcześniejszego życia w bólu, obecnie osiągnąłem komfort życia.
 • Roman Plaza

  Roman Plaza

  72 lata, emeryt
  Wystarczy raz w tygodniu chodzić do Dominika i można swobodnie z wnukami chodzić po Tatrach i po Alpach. A o jeżdżeniu na rowerze po górach to nie wspomnę bo było trochę roboty potem.
 • Sławomir Brodziński

  Sławomir Brodziński

  47 lat, Specjalista WK KMP Gliwice
  Po czterdziestym roku życia zaczęły mi dokuczać mocne bóle pleców związane z siedzącym trybem życia. Pani Gosia poprzez systematyczna rehabilitacje pomogła mi pozbyć się tego problemu. Teraz spotykamy się profilaktycznie i bóle nie wracają.
 • Sylwia Szczepańska i Marcin Płaza

  Sylwia Szczepańska i Marcin Płaza

  Dominika polecił nam znajomy z pracy. Pełen profesjonalizm, umiejętność dostosowania się do pacjenta oraz pewność wykonywania swojej pracy poparta bardzo dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną. Potrafi doprowadzić do łez ze śmiechu jak i z bólu :) Polecamy.
 • Wiesława Kowalska

  Wiesława Kowalska

  60 lat, nauczyciel
  Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Fachowe podejście, sympatyczna atmosfera i oczywiście efekty! Polecam.
 • Wojciech Zbrożek

  Wojciech Zbrożek

  20 lat, student
  Kontakt z Dominikiem był przyjemny, a jego podejście bardzo profesjonalne. Pomógł nie tylko w pozbyciu się problemu, ale również w zbudowaniu większej świadomości własnego ciała. Osoba godna zaufania i polecenia.

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia

 • ,

Po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Rezerwacja wizyty