Biografia

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Zajmuję się leczeniem urazów ortopedycznych, rehabilitacją pooperacyjną, treningiem funkcjonalnym  oraz korekcją wad postawy u dzieci i młodzieży. Interesuje się anatomią funkcjonalną, biomechaniką i medycyną sportową, które dają możliwość szerszego spojrzenia na problem pacjenta, dokładną analizę dysfunkcji i dobór celowanych ćwiczeń korygujących.

Każdą pierwszą wizytę rozpoczynam od dokładnego wywiadu, którego celem jest poznanie problemu z jakim przyszedł pacjent. Dzięki temu terapia jest ukierunkowana i indywidualnie planowana, a ćwiczenia dobrane również do aktualnych możliwości pacjenta.

Moim celem jest poprawa stanu zdrowia na każdym etapie leczenia. Pacjenta informuję o kolejnych etapach terapii oraz zaleceniach, które mają na celu podtrzymywanie uzyskanych efektów podczas terapii. Staram się znaleźć wspólny cel długoterminowy oraz krótkoterminowy terapii.

W pracy kieruję się pasją, empatią i indywidualnym podejście do każdego pacjenta – to trzy rzeczy, które zawsze towarzyszą mi w pracy.

Staże oraz praktykę zdobywałam w renomowanych placówkach na terenie śląska. Stale poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w kursach i szkoleniach zawodowych, prowadzonych przez specjalistów z dziedziny fizjoterapii.